Krytky pák

Originální náhradní krytky Magura na brzdové páky. Krytky které chrání hadičky a vedení hadiček před poškozením, či samotné páky. Krytky pro modely ráfkových hydraulických brzd HS11, HS22, HS33, ale také všechny typy kotoučových brzd Magura MT.

Zde je 7 produktů.

Zobrazení 1-7 z 7 položek

Aktivní filtry

Krytka hadičky MAGURA MT a HS33

Cena 30 Kč

Náhradní díl k ráfkovým hydraulickým brzdám Magura HS33 nebo kotoučovým brzdám typu Magura MT. Krytka hadičky brzdové páky, která zabraňuje jejímu přeražení u šroubení hadičky. Krytka se na šroubení nasouvá a pevně jej obepne.

Krytka páky Magura HS33

Cena 100 Kč

Firma Magura se zabývá výrobou brzd již několik let a má na svém kontě i tuto legendární ráfkovou hydraulickou brzdu, kterou značí HS33 již od jejího vzniku. V průběhu let prošla několika změnami a vylepšeními a nyní jí můžete mít v její poslední verzi.

Záslepka BAT plug kit | pro brzdy Magura MT

Cena 120 Kč

Záslepka BAT plug kit pro brzdy Magura MT, která slouží pro zaslepení otvoru BAT kitu (nastavení kroku páky - krátký / dlouhý). Využijete pokud měníte brzdovou páčku za HC3 model, nebo nechcete nastavení BAT využívat. Záslepka ucpe otvor po BAT kitu a slouží jako nový opětný bod pro páčku....

Nálepka brzdové páky Magura MT8 SL | levá + pravá | 4ks

Cena 240 Kč

Náhradní nálepka brzdové páky Magura MT8 SL, která kryje nýt páky. Nálepka se dodává ve 4ks, resp. jako set na dvě brzdové páky (levá + pravá). Nálepka je opatřena adhezním povrchem, díky kterému ji snadno nalepíte na páku Magura MT8 SL. 

Nálepka brzdové páky Magura MT8 PRO | levá + pravá | 4ks

Cena 240 Kč

Náhradní nálepka brzdové páky Magura MT8 PRO, která kryje nýt páky. Nálepka se dodává ve 4ks, resp. jako set na dvě brzdové páky (levá + pravá). Nálepka je opatřena adhezním povrchem, díky kterému ji snadno nalepíte na páku Magura MT8. 

Nálepka brzdové páky Magura MT7 PRO | levá + pravá | 4ks

Cena 240 Kč

Náhradní nálepka brzdové páky Magura MT7 PRO, která kryje nýt páky. Nálepka se dodává ve 4ks, resp. jako set na dvě brzdové páky (levá + pravá). Nálepka je opatřena adhezním povrchem, díky kterému ji snadno nalepíte na páku Magura MT7. 

Návrh vlastní nálepky MAGURA MT | voucher

Cena 500 Kč

Chcete si navrhnout vlastní nálepku pro Vaší brzdu MAGURA MT? Nyní máte možnost zakoupit tento voucher, díky kterému si můžete navrhnout vlastní nálepku na stránkách https://www.customizeyourbrake.com a nechat si ji poslat přímo k Vám. Samolepka je dodávána ve 4ks, resp. pro jeden kompletní pár...